Kullanım Sözleşmesi

Güncellenme Tarihi: 1 Ağustos 2021

www.mbsunu.com web sitesini kullanan ziyaretçilerimiz ve üye olan abonelerimiz alttaki kullanım sözleşmemizi kabul etmiş sayılırlar. Sözleşme içerisinde sıklıkla kullanılan web sitesi ile www.mbsunu.com, kullanıcılar ile ziyaretçiler ve üye olan aboneler, dosyalar ile web sitesi içerisindeki tüm materyaller kast edilmektedir.

1. Taraflar

İşbu sözleşme koşulları bir tarafta www.mbsunu.com ile kullanıcı, üye veya ziyaretçi olarak www.mbsunu.com web sitesini kullanan kullanıcı arasında akdedilmiştir.

2. Sözleşmenin Amacı

www.mbsunu.com alan adlı web sitesinde kullanıcıya sunulan ürün ve hizmetlerin hangi şartlarda sunulacağını belirler.

3. Sorumluluklar

a. Web sitemiz abonelik sistemi ve kullanım sözleşmesi üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

b. Kullanıcılar kullanım sözleşmesindeki yapılabilecek değişikliklerden sorumludurlar ve web sitesini kullandıkları süre boyunca kabul etmiş sayılırlar.

c. Kullanıcılar web sitesi içerisindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden davranışlarda bulunmayacağını taahhüt eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda web site yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

4. Dosya Kullanım Hakları

a. Web sitesindeki sunuları tüm ziyaretçiler istedikleri ortamda ücretsiz izleme ve izletme hakkına sahiptir.

b. Web sitesindeki tüm dosyaların indirme hakkı sadece üyelere özeldir. Üyeler indirdikleri dosyaları sadece sınıf ve ev ortamında kullanabilirler.

c. Kullanıcı web sitesinden indirdiği hiçbir dosyayı farklı bir web sitesinde, sosyal medyada dağıtamaz, kopyalayıp çoğaltamaz.

5. Web Sitesi Üyeliği

a. Web sitesi üyeliği ücretlidir. Ücret miktarı üyelik panelinde belirtilmiştir.

b. Web sitesi üyeliği, bulunulan eğitim-öğretim dönemini kapsar. Yani bir kullanıcı üye olduktan sonra web sitesinde geçirebileceği süre haziran ayının son gününe kadardır.

c. Haziran ayının son günü itibariyle web sitesindeki tüm üyelikler silinir. 1 Temmuz itibariyle yeni üye alımı başlar.

ç. Web sitesindeki bir hesabı sadece 1 üye kullanabilir. Aynı hesabı farklı kişilerin kullandığı tespit edildiğinde üyelere herhangi bir bildirim yapmaya gerek duyulmadan üyelikler sonlandırılır.

d. İsteyen kullanıcılar üyeliklerini sonlandırma hakkına sahiptir. Ancak üyelik için ödemiş olduğu ücret iade edilmez.