Üyelerimize Cumhuriyet Yapbozu (.jpg formatında)

Kimler İstek yapabilirAktif Üyelik Açan Tüm üyelerimiz ( buradan üyelik açın )
Nasıl İstek yapabilirim? Sitemizden üyelik açıp üyelik aidatınızı yatırdıktan sonra alttaki bilgilerle iletişim kanallarımızdan istek yapabilirsiniz.
Aktif üyeliğin bana ne faydası olacak?Belirli gün ve haftalara yönelik bu tür açılabilecek konularda istek hakkı, mbsunu.com sitemizden eğitim öğretim dönemi boyunca sınırsız indirme hakkı.
Hangi bilgilerle başvurmalıyım? Okul, sınıf bilginizi ve kaç parçalı yapboz (6, 12, 24, 36, 48, 96) istediğinizi belirtmelisiniz. Ayrıca sitedeki kullanıcı adınızı maile ekleyin.
Yapboz, bana hangi formatta ve nereye gönderilecek? Yapbozlar .jpg formatında ve başvuru yaparken kullandığınız mail adresine gönderilecek. 2 gün içinde size dönüş yapılmazsa tekrar yazın, mail adresinizi yanlış yazmış olabilir ve size dönüş yapamamış olabiliriz.
Yapbozu nasıl ve hangi boyutta çıktı almalıyım? Yapboz çözünürlüğü 50x70 çözünürlüğüne uygun şekilde hazırlanacak olup siz isteğe göre 50x70 veya a3 veya a4 boyutunda bir kırtasiyeden normal dosya kağıdının biraz daha kalın boyutunda çıktı alabilirsiniz.

Örnek Cumhuriyet Yapboz

İletişim Kanallarımız

Email : info@mbsunu.com Telegram : https://t.me/mbsunu Watsap : Tıkla